Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
newsfeed
1 хв читання

Два підприємці з Полтавщини отримають грант на €12 000

0
Два підприємці з Полтавщини отримають грант на €12 000

Серед 60 переможців грантової програми «Курс на Незалежність» два підприємці з Миргорода. Вони отримають по €12 000 для розвитку бізнесу.

Ілюстративне фото

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Відбіркова комісія, яка ретельно вивчала, аналізувала подані заявки, бізнес-плани та відеовізитівки учасників, визначила переможців.

Загалом ними стали 60 підприємців в Україні, які отримали найвищу кількість балів за всіма критеріями.

Проєкт організований завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: Агропромхолдингу «Астарта-Київ» та Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Благодійний фонд «Повір у себе», благодійна організація БО «Світло надії» та агенція місцевого економічного розвитку «AMEP».

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку