Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

Двоє жителів Полтавщини обкрадали пенсіонерів під виглядом медиків

0
Двоє жителів Полтавщини обкрадали пенсіонерів під виглядом медиків

Двоє жителів Полтавської області представлялись медпрацівниками. Поки один із чоловіків під приводом діагностики відвертав увагу пенсіонерів, інший — викрадав речі з оселі.

Фото: поліція Харківської області

Про це повідомляє пресслужба ГУНП Харківської області.

13 квітня в селищі Нова Водолага чоловіки прийшли до квартири 82-річної жінки та представились медиками. Один, під приводом діагностики, наклав на очі пенсіонерки пов'язку апарату для вимірювання тиску. У той час інший чоловік нишпорив по квартирі. Коли «медики» пішли, пенсіонерка побачила, що зникли 100 тисяч гривень та її золоті вироби. 

9 червня чоловіки знову обікрали 84-річну бабусю з селища Пісочин. У жінки викрали 10 тисяч гривень та ікони. Після скоєння злочину зловмисників затримали на блокпосту у місті Валки.

Поліція з'ясувала, що обкрадали пенсіонерів двоє 35-річних мешканців Полтавської області, один з яких - неодноразово судимий, останній раз у березі 2020 року за майновий злочин.

Нагадаємо, у Полтаві засудили настоятеля храму УПЦ МП через незаконне переправлення чоловіків за кордон.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку