Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Новини
1 хв читання

Електростанції та нові водогони: на Полтавщині реалізують 13 проєктів відновлення

0
Ілюстративне фото. Джерело: РБК-Україна

Ілюстративне фото. Джерело: РБК-Україна

13 проєктів громад Полтавщини погодили для фінансування в межах Програми відновлення України ІІІ. Їх реалізують у 11 громадах області. Йдеться про відновлення лікарень, укриттів, мереж водопостачання, а також енергоефективні проєкти для соціальних закладів.

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Найбільше фінансування спрямують на медичну інфраструктуру. У Пирятині планують реконструювати лікувальний корпус лікарні та облаштувати приймальне відділення за 55 мільйонів гривень. У Миргороді реконструюють укриття лікарні інтенсивного лікування за 40,1 мільйона гривень. Ще 35,1 мільйона гривень спрямують на укриття у дитячому лікарняному корпусі в Лубнах. У Полтаві модернізують лабораторію онкодиспансеру. Проєкт оцінюють у 20,1 мільйона гривень.

Частина проєктів стосується укриттів у школах і лікарнях. У Градизькій громаді облаштують укриття в гімназії (2,4 мільйона гривень), а в Оржицькій — капітально відремонтують укриття лікарні (12,4 мільйона гривень).

Також у громадах планують оновити комунальну інфраструктуру. У Пришибській громаді збудують систему водопостачання (5,4 мільйона гривень), у Терешківській — реконструюють водопровідні й каналізаційні мережі (3,5 мільйона гривень) та модернізують систему теплопостачання гімназії (4,5 мільйона гривень). У Лубенській громаді реконструюють водогони на 11,5 мільйона гривень.

Окремі проєкти стосуються енергоефективності та відновлення освітніх закладів. В Опішні планують термомодернізувати школу (14,7 мільйона гривень), у Драбинівській громаді відремонтують покрівлю навчально-виховного комплексу (3,6 мільйона гривень). У Котельві для комунального підприємства збудують сонячну електростанцію вартістю 2,1 млн грн.

Програма відновлення України ІІІ реалізується урядом разом із Європейським інвестиційним банком. Її загальний бюджет становить 100 млн євро.

Нагадаємо, у Котельві збудують сонячну електростанцію.

Також ми писали, відбудова Кременчуцької ГЕС: на відновлення виділили понад 57 мільйонів гривень

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку