Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Кримінал
1 хв читання

На 1,7 мільйона гривень накрали пального: на Полтавщині викрили масштабну схему

0
На 1,7 мільйона гривень накрали пального: на Полтавщині викрили масштабну схему

У Полтавській області викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального. Слідчі затримали двох жителів Кременчука, яких підозрюють у крадіжці пального з тепловозів.

У Полтавській області викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального. Слідчі затримали двох жителів Кременчука, яких підозрюють у крадіжці пального з тепловозів. Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі. За даними слідства, учасники групи, серед яких – працівники локомотивного депо, зливали пальне тепловозів до пластикових каністр. Заповнені каністри переносили на автостоянку і вантажили в автомобілі. У подальшому пальне продавали населенню.

Згідно з підрахунками, з грудня 2024 року по квітень 2025 року вони вивезли більше 30 тисяч літрів пального. Орієнтовні збитки локомотивного депо становлять понад 1,7 мільйона гривень.

Під час обшуків у будинках затриманих, їхніх автомобілях та на території депо виявили близько 70 каністр із дизпаливом, банківські картки, документи, транспортні засоби та інші докази. Затриманим обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Розслідування триває, встановлюються інші учасники злочинної схеми.

Нагадаємо, з січня по березень 2025 року працівники Полтавської митної служби склали 44 протоколи про порушення митних правил на загальну суму понад 7,3 млн грн. Раніше ми писали, житель Полтавщини, разом зі знайомим з Києва, допомагав військовозобов’язаним чоловікам виїжджати за кордон. Порушникам повідомили про підозру та наразі обирають запобіжний захід. Слідство триває.
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку