Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Трагедія
2 хв читання
(Оновлено: 13 days ago)

На фронті загинули ще троє воїнів з Полтавщини

0
На фронті загинули ще троє воїнів з Полтавщини

Андрій Мусієнко, Роман Шамота, Дмитро Голота та загинули у боях з російськими військами.

Прощання з Андрієм Мусієнком у Полтаві

Дмитро Голота

Оржицька громада зустрічає «на щиті» Дмитра Голоту, якого вважали безвісти зниклим з жовтня 2024 року. За результатами експертизи, підтвердили загибель воїна.

Дмитро народився у липні 1986 року на Чайківщині. Згодом вивчав менеджмент у Черкаському економічно-правовому коледжі. Після строкової служби Дмитро двічі підписував контракт, здобув звання сержанта і загалом віддав армії сім років життя.

Після контракту він поїхав працювати до Польщі, але повернувся, щоб стати на захист України. Свій останній бій Дмитро Григорович прийняв 18 жовтня 2024 року у суджанському районі курської області.

Дмитро Голота

Андрій Мусієнко

20 травня Полтава провела в останню путь солдата Андрія Мусієнка. Він народився 2 серпня 2001 року у Полтаві. У 2017 році закінчив навчання в Полтавській гімназії №32. Після школи здобув спеціальність слюсаря з ремонту колісних траспортних засобів.

У 2021 році підписав контракт на проходження військової служби, де займав посаду механіка-водія. У 2025 році перевівся у третій мотпіхотний батальйон на посаду оператора безпілотних авіаційних комплексів. Його відзначили нагородою «За службу та звитягу» ІІІ ступеня за внесок у захист України.

Воїн загинув 12 травня 2026 року в Харківській області.

Роман Шамота

11 травня 2026 року загинув житель Новосанжарської громади Роман Шамота. Останній бій військовий прийняв в Запорізькій області. З воїном попрощалися у селі Крута Балка. Захисника поховали на місцевому кладовищі рідного села.  

Загиблий воїн Роман Шамота

Вічна шана загиблим захисникам!

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку