Зміст
Вступ
У Кобеляках родинам шести військовослужбовців, які загинули або зникли безвісти, передали державні нагороди. Воїнів відзначили за мужність і самовідданість під час захисту України.
Про це повідомили у Полтавському обласному ТЦК та СП.
У Кобеляках під час сесії міської ради відбулося вручення державних нагород родинам шести військовослужбовців, які загинули або зникли безвісти, захищаючи Україну.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили молодшого сержанта Миколу Білецького, солдатів Романа Лаврика, Олега Гурова та Валентина Рибку.
Відомчу відзнаку «Знак Пошани» посмертно отримав старший солдат Ігор Ніколаєнко.
Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» нагородили солдата Михайла Федоренка, який зник безвісти під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Нагадаємо, що у Кінологічному центрі поліції Полтавщини для поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії організували терапевтичний захід. Його учасники пройшли психологічний тренінг і поспілкувалися зі службовими собаками.















