Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Соціум
1 хв читання

На Полтавщині виявили заправки з неякісним пальним

0
Фото: ДПС у Полтавській області.

Фото: ДПС у Полтавській області.

На заправках Полтавщини та Черкащини перевірили бензин і дизель. Після перевірок Держекоінспекція оштрафувала порушників на 68 тисяч гривень.

Про це повідомили у ДПС у Полтавській області.

Перевірки тривали з 1 квітня до 15 травня. За цей час інспектори перевірили пальне на шести АЗС у Полтавській та Черкаській областях.

Після перевірок підготували 14 рішень щодо пального, яке не відповідало вимогам. 12 із них уже виконали.

Також склали два протоколи й винесли два штрафи на загальну суму 68 тисяч гривень. Половину цієї суми — 34 тисячі гривень — уже сплатили до держбюджету.

Нагадаємо, на Полтавщині податківці виявили АЗС, де незаконно продавали пальне без реєстрації та ліцензій. На заправці знайшли бензин, дизель і скраплений газ на понад 1,3 мільйона гривень.

Також, ми писали, що на Полтавщині під час перевірки автозаправки податківці виявили порушення на понад два мільйони гривень штрафів.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку