Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Новини
1 хв читання

На Полтавщині залізничники вкрали понад шість тонн вантажу з вагонів

0
На Полтавщині залізничники вкрали понад шість тонн вантажу з вагонів

Трьох працівників локомотивного депо філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» викрили у серійних крадіжках товарів з вантажних вагонів. Наразі їм оголосили підозри.

Трьох працівників локомотивного депо філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» викрили у серійних крадіжках товарів з вантажних вагонів. Наразі їм оголосили підозри.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі. За даними слідства, протягом майже року — з березня 2024-го до січня 2025 року — підозрювані під час змін на сортувальній станції викрадали з вагонів мінеральні добрива, шрот соняшниковий і соєвий. Понад шість тонн товарів вивозили автівками з території залізниці та продавали населенню.

Правоохоронці вже провели обшуки в підозрюваних і на території депо. Вилучили близько 50 мішків зернових, телефони, чорнові записи.

Чоловіків підозрюють у крадіжці, вчиненій повторно, за змовою групи осіб, в умовах воєнного стану. Розслідування триває, слідчі перевіряють, чи були співучасники.

Нагадаємо, Глобинський райсуд надав доступ до документів у рамках справи ймовірної розтрати майже пів мільйона гривень під час капітального ремонту спортивних роздягалень. Рішення діятиме протягом місяця. Раніше ми писали, житель Кременчука має повернути Градизькій селищній раді 48 гектарів сільськогосподарської землі.

Також ми розповідали, у Полтавській області викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального. Слідчі затримали двох жителів Кременчука, яких підозрюють у крадіжці пального з тепловозів.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку