Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
newsfeed
1 хв читання

Яйця, фрукти й одяг подорожчали на Полтавщині

0
Яйця, фрукти й одяг подорожчали на Полтавщині

У березні на споживчому ринку Полтавщини зафіксували як здешевлення окремих продуктів харчування та пального, так і суттєве зростання цін на яйця, одяг, фрукти та залізничні перевезення.

У березні на споживчому ринку Полтавщини зафіксували як здешевлення окремих продуктів харчування та пального, так і суттєве зростання цін на яйця, одяг, фрукти та залізничні перевезення.

Про це повідомили у Полтавській ОВА. Так, найбільше здешевшали масло (-3,9%), молоко (-2,2%), сир і м’який сир (-1,9%), паливо та мастила (-0,9%). У той час здорожчали яйця (+21,2%), одяг та взуття (+15,5%), фрукти (+8,7%), залізничний пасажирський транспорт (+5,5%).

У сфері охорони здоров’я зафіксували загальне зростання цін на 0,3%. Здорожчання повʼязують з подорожчанням послуг лікарень (на 2,8%) та амбулаторних послуг (на 0,9%). Водночас фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання подешевшали на 0,4%.

Ціни на транспорт у середньому знизилися на 0,2% через здешевлення палива та мастил на 0,9%, транспорту – на 0,7%. Водночас подорожчав проїзд у залізничному пасажирському транспорті на 5,7%, автодорожньому – на 0,1%.

Невелике зниження (від 0,1% до 0,6%) також зафіксували у таких сферах, як:

  • житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива,

  • відпочинок і культура,

  • предмети домашнього вжитку, побутова техніка та утримання житла.

Без змін залишились ціни у сфері зв’язку та на освітні послуги.

Нагадаємо, у трьох громадах Полтавщини виявили завищені ціни на борошно та олію.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку