Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

На Полтавщині зростає кількість випадків хвороби Лайма

0
На Полтавщині зростає кількість випадків хвороби Лайма

З 7 по 13 липня в Полтавській області зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма, що на девʼять більше, ніж попереднього тижня.

З 7 по 13 липня в Полтавській області зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма, що на девʼять більше, ніж попереднього тижня, і вшестеро перевищує середній багаторічний показник, який становить лише пʼять випадків. Про це повідомили в Полтавському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Хвороба Лайма, або бореліоз, передається людині через укуси інфікованих кліщів. За відсутності своєчасного лікування вона може призвести до ураження нервової, серцево-судинної та опорно-рухової систем. Медики закликають людей бути особливо уважними під час перебування на природі, ретельно оглядати одяг і тіло після прогулянок у лісах, парках та на дачних ділянках.

Окрім цього, за тиждень в області зафіксували такі захворювання:

  • 1 випадок сальмонельозу (Опішнянська ОТГ);

  • 82 випадки гострих кишкових інфекцій (на 18 більше, ніж тиждень тому, але менше середнього багаторічного рівня у 107 випадків);

  • 5 випадків скарлатини (на рівні минулого тижня, проте вище середнього показника у 3 випадки);

  • 40 випадків вітряної віспи (також на рівні попереднього тижня, проте вище середнього багаторічного рівня у 32 випадки).

Нагадаємо, сьомого липня у Полтавській області повідомили, що зафіксували 23 випадки хвороби Лайма.

Також ми розповідали, які хвороби переносять кліщі й комарі на Полтавщині та як від них уберегтися.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку