13 мільйонів збитків: ексочільника «Полтавапаливо» підозрюють у зловживанні владою

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру колишньому очільнику комунального «Полтавапаливо», який завдав майже 13 млн грн збитків громаді.

Про це повідомили в САП.

poltavska-khvilia_xcwi/yDEVX4sSR.jpeg
НАБУ. Фото ілюстративне

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що виконувач обов'язків директора «Полтавапаливо», порушуючи статут підприємства і діючи без дозволу Полтавської облради, у червні 2020 року уклав договір з приватним підприємством. Згідно з договором, підприємство мало б надати «Полтавапаливу» майже 1,9 млн грн допомоги.

Усвідомивши, що «Полтавапаливо» не зможе повернути ці кошти приватному підприємству, чоловік підписав «Мирову угоду», за якою комунальне товариство мало б повернути кошти до 1 жовтня 2020 року, або ж погасити свою заборгованість, передавши у власність підприємства майно товариства на цю суму.

Опісля, не отримавши згоди власника товариства, його ексочільник передав у приватну власність стороннього підприємства шість виробничих будинків, з господарськими будівлями та спорудами, які належали «Полтавапаливу». Будівлі розташовані в Полтаві, Кременчуці й Лубнах, а також у трьох селищах у Козельщинському, Машівському та Решетилівському районах. За висновками експертизи, ринкова вартість цього майна сягає 14,5 млн грн.

Тепер ексочільника товариства підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що військових бригади тактичної авіації Полтавщини викрили на розкраданні пального.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар