609 родин з Полтавщини отримали компенсації за прихисток для вимушених переселенців

609 домогосподарств з 27 територіальних громад Полтавщини, які безкоштовно приймають у себе вимушених переселенців із територій, отримають грошову компенсацію на оплату комунальних послуг. Сума компенсації складає 450 гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/2ce-QVw7R.jpeg
Фото: lb.ua

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, передає Telegraf

За його словами, 609 родин з Полтавщини безкоштовно поселили у себе 2 032 внутрішньо переміщених осіб. Загальна сума компенсації відповідно до отриманих заявок становить 153,4 тисяч гривень.

«Всю інформацію від органів місцевого самоврядування ми узагальнили й надали Мінрегіону для підготовки проєкту рішення Уряду про виділення коштів із державного бюджету. Розмір компенсації людям, які прихистили у своїх домівках переселенців, становитиме близько 450 гривень на людину на місяць», — повідомив Лунін.  

Для того, аби запропонувати своє житло вимушеним переселенцям і отримувати компенсацію, необхідно:

  • подати заяву до органу місцевого самоврядування (ОМС) за місцем проживання або через сайт про готовність прийняти у себе переселенців;
  • при поселенні переселенців подати відповідну заяву до ОМС;
  • до 5-го числа кожного місяця інформувати ОМС про кількість днів та кількість переселенців, які в них проживали;
  • отримати компенсацію.

Компенсація надається громадянам України віком від 18 років, які є власниками приватних житлових приміщень й безоплатно розміщували в них переселенців.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар