Аеропорт «Полтава» має понад один мільйон кредитного боргу

Аеропорт «Полтава» не працює з лютого 2022 року. За цей час сума кредитної заборгованості підприємства становить понад мільйон гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/uhisH2yVR.webp

Про це повідомила начальниця Управління інфраструктури Полтавської ОВА Світлана Лоскот.

До початку повномасштабного вторгнення полтавський аеропорт обслуговував близько 300 авіарейсів. Підприємство здійснювало внутрішні та міжнародні перевезення. Також на території аеропорту проводили тренувальні польоти.

«За результатами господарської діяльності збиток підприємства у 2022 році становив 370 тисяч гривень. Станом на 1.04.2023 року сума кредиторської заборгованості становить вже понад 1 млн грн. А саме з оплати послуг енергопостачання, водопостачання, податок на землю. Через значний обсяг споживання електроенергії, що пов’язаних з обігрівом приміщення аеровокзалу виникла заборгованість за сплату послуг із постачання електричної енергії. Заборгованість за спожиту електроенергію минулого року на суму майже 1,2 млн грн вдалося погасати рахунком коштів резервного фонду», – зазначила Світлана Лоскот.

На 1 квітня 2023 року аеропорту «Полтава» необхідно сплатити 408 тисяч гривень земельного податку. Суму боргу треба погасити до 10 травня, аби рахунки підприємства не арештували.

Нагадаємо, на аеропорт «Полтава» планують виділити 10 мільйонів гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар