Арештували квартиру завідувачки кафедри полтавського університету, підозрюваної у хабарництві

Суд наклав арешт на квартиру завідувачки кафедри психології полтавського університету, яку підозрюють в отриманні хабарів від студентів.

poltavska-khvilia_xcwi/pAkWW3LSg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, завідувачку кафедри психології ПНПУ імені В.Г. Короленка призначили головою екзаменаційної комісії. У грудні 2023 року вона домовилася з підлеглою асистенткою кафедри та одночасно старостою однієї з груп про отримання від кожного зі студентів від 1000 до 2000 грн.

Так звана «оплата» передбачала «успішні» складання іспиту та захист кваліфікаційних робіт, що полягали в можливості обрати екзаменаційний білет до проведення іспиту. До цього залучили й старосту ще однієї групи. Опісля ці старости зібрали кошти зі студентів та передали їх завідувачці кафедри.

Під час іспиту вона, бувши головою екзаменаційної комісії, таємно від інших членів комісії розклала білети так, аби студенти витягли саме ті, які «купили».

Наразі завідувачці оголосили про підозру в одержанні неправомірної вигоди. Суд задовольнив клопотання слідчого та наклав арешт на квартиру підозрюваної.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    15 трав.
    В условиях войны прям самое время заняться поиском коррупционеров среди преподавателей университетов. Больше блин никто нигде не ворует. Армию разворовывают - это ерунда. Гуманитарка фиг пойми где - тоже фигня. А вот препод который по тысячи гривен от студентов берет - это супер важно сейчас.
    Відповісти