Біля Меморіалу солдатської слави чоловік вдарив редакторку видання «Коло»

9 травня біля Меморіального комплексу солдатської слави стався конфлікт між редакторкою інтернет-видання «Коло» Тетяною Цирульник та полтавцем.

poltavska-khvilia_xcwi/1NXkai8VR.jpeg
Фото — «Полтавщина»

Про це 9 травня повідомила редакторка інтернет-видання «Коло» Тетяна Цирульник.

За її словами, вона щороку, разом з іншими журналістами, 9 травня приходить до Меморіалу, щоб написати матеріал для сайту.

«Я пішла туди сфотографувати "вічний вогонь" та подивитися, чи будуть провокації. Коли я прийшла, то побачила одного літнього чоловіка із портретом, як він сказав, свого родича. Інший чоловік знімав це все на відео. Був ще один чоловік з фотоапаратом. Я також почала знімати».

Спершу медійниця підійшла до літнього чоловіка з портретом, у якого запитала, чи він розуміє, що це російські наративи. Водночас інший чоловік з відеокамерою назвав редакторку «бендерівкою», а нападник почав її ображати.

«В якийсь момент я зрозуміла, що мене хтось тягне. Дуже здивувалася, бо я з ним не говорила в той момент. Один з цих літніх чоловіків схопив мене і почав штовхати у клумбу. Я так здивувалася, що навіть не могла чинити опір. Він доштовхав мене до клумби, штовхнув у спину. Тільки-но вийшла з клумби, він сказав мені: "Зараз отримаєш". У цей момент отримала удар».
poltavska-khvilia_xcwi/pJHiamUVR.jpeg
Фото — «Полтавщина»

Журналістка викликала на місце поліцію та подала заяву до правоохоронців.

Нагадаємо, що прокуратура перекваліфікувала справу про погрози журналістці «Полтавської хвилі».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар