Бюджет на рік, програми підтримки та нові скандали: як минула сесія Полтавської міськради

29 грудня о 10:00 у Полтаві розпочалася сесія міськради. На початку провели церемонію нагродження українських воїнів. Згодом перейшли до порядку денного. Усього на сесії розглянули 71 питання. На засіданні зареєструвалися 35 депутатів.

poltavska-khvilia_xcwi/bMZ9ZCOIg.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

Затвердження програми розвитку міського автоелектротранспорту

Згідно з проєктом рішення програми розвитку міського транспорту, протягом 2025 та 2026 року для Полтавської громади мають закупити нові тролейбуси. На закупівлю транспорту планують виділити орієнтовно 200 млн грн.

Передача спецтехніки КАТП-1628

Депутати погодили передачу УЖКГ п'яти самоскидів, двох сміттєвозів, фронтального навантажувача та екскаватора-навантажувача КАТП-1628. Техніку використовуватимуть для прибирання громади.

Дитяча ортодонтія

Наступного року з бюджету громади виділять 3,5 млн грн на лікування та профілактику захворювань тканин пародонту, захворювань зубів і зубощелепних аномалій у дітей. Згідно з проєктом рішення, ортодонти безкоштовно лікуватимуть дітей у громаді.

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд

Згідно з проєктом рішення, наступного року на компенсаційні виплати за пільговий проїзд на приміських маршрутах виділять 11 млн грн.

Компенсації за зв'язок

Цьогоріч Полтавська громада витратить 1 млн 120 тис. грн на компенсації жителям громади за користування дротовими телефонами.

Реорганізація лікарні та Перинатального центру

Депутати погодили реорганізацію КП «5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» шляхом приєднання до КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» та Перинатального центру ІІ рівня шляхом приєднання до комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».

Передача авто військовим та «Полтавський спротив»

Депутати погодили передачу автівок військовим. Також вони узгодили затвердження цільової програми «Полтавський спротив» у новій редакції.

Фінансування виготовлення іміджевої продукції

Депутати погодили виділення 671 тис. грн на виготовлення та придбання іміджевої продукції для привітання трудових колективів, громадських організацій, окремих громадян, а також проведення урочистостей з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат, визначних пам'ятних подій державного, регіонального та місцевого значення.

Бюджет громади на 2024 рік

Наступного року бюджет громади становитиме 4,6 млрд грн. Видатки з урахуванням кредитування також складуть 4,6 млрд грн. Найбільше коштів спрямують на Департамент освіти, Управління житлово-комунального господарства, Департамент охорони здоров'я, Управління соціального розвитку і фінансування програми «Полтавський спротив».

Підтримка розробників та виробників БЛПА

Депутати узгодили затвердження Програми підтримки розробників та виробників товарів подвійного призначення (БПЛА у тому числі ударних, розвідувальних та інших дронів) та іншого обладнання у Полтавській міській територіальній громаді.

Наступного року на підтримку виробників дронів мають виділити 5 млн грн. Фінансову підтримку надаватимуть, видаючи ваучери на реалізацію проєктів подвійного призначення та іншого обладнання. Розмір одного ваучера становитиме до 1 млн грн.

Перейменування Студентського скверу та СТК «Лтава»

Депутати затвердили Статут спортивно-технічного комплексу «Лтава» імені Володимира Черниша в новій редакції. Також депутати узгодили рішення щодо перейменування Студентського скверу в Полтаві, що розташований у Шевченківському районі міста, на честь полеглого воїна Андрія Орлова. Відповідне клопотання подав Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

Звільнення Світлани Тарашевської

Світлану Тарашевську звільнили з посади заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Натомість на цій посаді затвердили Лесю Марталішвілі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • Т
    Тая
    29 груд.
    Тільки на тролейбус, чи і на маршрутки виділяються кошти для проїзду більговиків та інвалідів 2 грп. Бо значна кількість маршруток і номер 51 взагалі відмовляють у проїзді.
    Відповісти