Боги полтавського Олімпу: що взагалі відбувається?

Якщо рахувати у відсотках кількість призначених і проведених сесій без Мамая, то вони точно перевершують ту кількість, які проводилися за каденцій «самого красівого мера України».

Однак, якщо з Мамаєм депутати хоч якось домовлялися, то без Федоровича справа не йде. Ніяк не можуть дійти згоди між собою представники різних фракцій.

Отож, на попередніх сесіях, які скликав Андрій Карпов, системно не з'являлися депутати «Слуг народу», «Рідного міста» та «Свободи». Свою позицію пояснювали тим, що хоч Мамая немає, але мамаївщина продовжує жити, а вони при цьому присутні бути не хочуть.

poltavska-khvilia_xcwi/TyT0z8Y4g.jpeg

Загалом те, що нині відбувається в сесійних залах, радше нагадує суперечки на горі Олімп, або чергову серії турецького серіалу. Тож замість аналізу — сьогодні рецензія.

poltavska-khvilia_xcwi/4xTOVULVg.jpeg

У режимі відеоконференції на прохання чотирнадцятьох депутатів А. Карпов скликав сесію. Це наймасовіша подія по відвідуваності за останні два місяці точно. Із 42 депутатів реєструються 32. Присутні ті, хто саботував засідання раніше. Навіть депутати-фронтовики.

poltavska-khvilia_xcwi/e841kUYVR.jpeg

Чи можемо ми зробити висновки, що депутати зараз об'єдналися у дві групи й тому з'являються тоді, коли їх почули? Не можемо. Бо не знаємо, що в голові кожного. Тож висновки самі робіть.

poltavska-khvilia_xcwi/dHxbzUYVR.jpeg

Отож, головою лічильної комісії стає Олександр Дедюхін, якого один із присутніх депутатів під кінець сесії охрестить «першим в Україні попом-диктатором».

poltavska-khvilia_xcwi/rvvaz8LVR.jpeg

На екранах триває перекличка — як вчителька на уроці, Дедюхін відмічає присутніх. Обов'язкова умова — увімкнути камери, щоб бачити кожного.

Одразу після переклички починаються чвари. Кожен отримує слово (ну як кожен, лише той, кому вмикають мікрофон).

poltavska-khvilia_xcwi/WMf-k8L4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/WmWBkULVg.jpeg

Годину між собою депутати сперечаються про важливість розпуску виконкому, юридичні підстави, здатність домовлятися. Годину, як і в турецькому серіалі розкачуються, щоб заінтригувати наприкінці. Так би мовити, підігріти глядачів. Бо аби затвердити порядок денний голосів не вистачає.

poltavska-khvilia_xcwi/6YhBz8LVR.jpeg

Що буде далі ми не знаємо. Однак розуміємо, що знайти розуміння народним обранцям не вдається. Тож, поки точаться бої за суверенітет на сході та півдні країни, тилове місто влаштувало власну «Гру престолів».

Полтавцям залишається чекати продовження в наступній серії.

Ну і традиційно для огляду серіаліті — трейлер дійства наприкінці.

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Віктор
    20 квіт.
    ДЛЯ ЧОГО Ви пишете загадками і відсиланнями до якихось серіалів????????? Я і багато інших людей НЕ настільки розумні щоб зрозуміти Ваші шаради або не хочуть дивились більше 70 годин серіальчика.. САМе через ТАКУ подачу інформації, люди залишаються необізнаними, а через це - не свідомими. Все банально просто: Розказуєте складно про просте і допомагаєте замилювати очі. Будьте здорові
    Відповісти