Борці з Полтавщини здобули медалі на чемпіонаті України

Владислав Іваніна та Ірфан Мірзоєв вибороли медалі у ваговій категорії до 77 кг на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби U-23.

У Дніпрі відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років. Двоє борців з Полтавщини здобули нагороди в одній ваговій категорії — до 77 кг.

Ірфан Мірзоєв вибив зі змагань киян Василя Думнича та Еріка Мелика-Казаряна. Владислав Іваніна здолав Івана Максютенка та Сеймура Мамедова. Спортсмени з Полтавщини зустрілися у півфіналі. Ірфан Мірзоєв переміг та вийшов до фіналу, де здобув перемогу над киянином Микитою Політаєвим і став чемпіоном. Владислав Іваніна ж у поєдинку за «бронзу» вдруге переміг Еріка Мелика-Казаряна і став третім.

Нагадаємо, що спортсмен із Полтавщини здобув дві золоті медалі на чемпіонаті Європи.