Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
newsfeed
1 хв читання

Будівлю Полтавської лікарні планують відремонтувати за понад 9 мільйонів

0
Будівлю Полтавської лікарні планують відремонтувати за понад 9 мільйонів

У Центрі ментального здоров'я 1-шої міської  лікарні планують провести капітальний ремонт будівлі. Орієнтовно, вартість робіт складе понад 9 мільйонів. Завершити ремонт планують до кінця лютого 2026 року.

У Центрі ментального здоров'я 1-шої міської лікарні планують провести капітальний ремонт будівлі. Орієнтовно, вартість робіт складе понад 9 мільйонів. Завершити ремонт планують до кінця лютого 2026 року. Про це стало відомо з реєстру Рrozorro. У будівлі планують:
  • утеплити фасад;
  • оновити покрівлю;
  • монтувати водостічну систему;
  • поставити нові дверні блоки;
  • підсилити зовнішні стіни;
  • облаштувати сталевий навіс та ганок;
  • установити блискавкозахист;
  • новити дорожнє покриття та тротуари.
Попередньо, вартість робіт складе 9 194 542 гривень. Завершити ремонт мають до 28 лютого 2026 року. Наразі установа очікує на підрядника. Нагадаємо, що 22 липня у дитячому стоматологічному відділенні, по вулиці 110-річчя Полтави, 9, не буде світла з 9:00 до 16:00, через ремонтні роботи. Прийом пацієнтів стоматологами терапевтичного профілю здійснюватимуть за іншими адресами.
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку