Чим презервативи Skyn краще звичайних: відповідають фахівці інтим-бутіку TALLA

Щоб секс був лише джерелом задоволення, мають бути створені певні умови. Одним із них є застосування гіпоалергенних матеріалів та засобів. Є немало людей зі схильністю до алергії на латекс, але про них подбала секс-індустрія. Для них створені безлатексні презервативи та найяскравіший представник цієї категорії контрацептивів – презервативи Skyn. Втім, це далеко не єдина їхня перевага.

poltavska-khvilia_xcwi/cnZo37TIR.png

Особливості презервативів Скін та їх відмінність від звичайних

Більшість бар'єрних засобів контрацепції виготовлено з латексу, який може викликати алергічні реакції у 6% населення планети, причому більшість з них – жінки. Що робити у цьому випадку? Використовувати кондоми, які не містять латекс. Безлатексні презервативи – це вироби, виготовлені з аналога латексу – синтетичного матеріалу, який називається поліізопрен. З презервативами з поліізопрену не треба боятися подразнення, болючих відчуттів.

При цьому вони не позбавляють партнерів яскравих тактильних відчуттів, як і при незахищеному сексі. У цьому вони практично не поступаються кондомам з латексу, особливо спеціальні серії ультратонких засобів захисту.

Переваги презервативів Skyn

Крім гіпоалергенності, безлатексні презервативи Скін мають ще цілу низку переваг, які роблять їх популярнішими.

Ефект «шкіра до шкіри»

Кондоми Скін дуже тонкі, тому відчуття при статевому контакті практично такі ж, як при незахищеному сексі. Надтонкі презервативи з поліізопрену дуже м'які, еластичні та ідеально підходять для чуттєвого сексу. Матеріал є добрим провідником тепла, тому ваші відчуття гранично реалістичні. Крім цього, безлатексні презервативи повністю позбавлені неприємного запаху.

Сумісність з лубрикантами

Поліізопренові презервативи Skyn можна використовувати з лубрикантами на водній основі та силікону. А от засоби на олійній основі можуть зруйнувати кондом.

Високий рівень надійності

100% захист не гарантують жодні види презервативів, але в ізопренових він знаходиться на рівні 98%. Презервативи з поліізопрену Скін при виробництві проходять п'ять додаткових тестувань, що гарантує їхню надійність. Кондоми захищають від незапланованої вагітності, ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. Ви можете бути впевнені в захисті, якщо презерватив не є простроченим, його упаковка залишилася цілою, і ви його правильно надягли.

Різновиди презервативів Skyn: захист на будь-який смак

В асортименті продукції компанії Skyn кондоми різних розмірів, товщини, аромату та додаткових функцій. Розкажемо про основні продукти виробника:

  • Класичний. Презервативи без латексу Скін з гладкою поверхнею, в яких використовується ефективний, з пролонгованим ефектом силіконовий лубрикант.
  • Ультратонкі. У цих презервативах кожен рух приноситиме задоволення. Вони забезпечують максимально реалістичні відчуття, але здатні витримати величезні навантаження.
  • Black. Безлатексні презервативи Skyn чорного кольору, що, безумовно, додасть пікантності до вашого сексу.
  • Pina Colada, Cherry Sunrise та Passion Daiquiri – засоби контрацепції, які важко переплутати з іншими презервативами завдяки їхньому яскравому аромату та смаку популярних коктейлів.
  • Tingling. Унікальна серія кондомів, які завоювали популярність завдяки добавці, яка робить ваші відчуття інтенсивнішими. Вже через кілька хвилин після того, як ви одягнете презерватив, ви відчуєте легке та приємне поколювання, відчуття стануть яскравішими, а оргазм потужним. При цьому їхня товщина складає всього 0,035 мм.
  • Кондоми Warming, що зігрівають. У них використовується спеціальний лубрикант, який забезпечує приплив крові до статевого органу, роблячи секс ще приємнішим.
  • Охолоджуючі. Оригінальні відчуття можуть подарувати кондоми з ефектом, що охолоджує. Це дозволить чоловікові довше перебувати у строю та значно продовжити статевий акт.

Безлатексні презервативи Скін випускаються у різних розмірах, є універсальними та багатофункціональними засобами контрацепції. Вони безпечні для застосування і мають надійність, якої немає у багатьох конкурентів. З ними, за умови правильного застосування, ви будете надійно захищені від інфекцій, небажаної вагітності. Безлатексні презервативи на відміну від звичайних не тільки безпечні для здоров'я, але і дозволяють зберегти реалістичність відчуттів.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар