Олександр Дедюхін звільнився з посади керівника пресслужби ПМР

Голова пресслужби звільнився одразу після закінчення службового розслідування ініційованого журналістами міста щодо дотримання ним чинного законодавства та виконання посадових обовʼязків.

poltavska-khvilia_xcwi/TagIRLkIR.jpeg

5 вересня у Полтавській міській раді відбувся брифінг Катерини Ямщикової за результатами службового розслідування щодо Олександра Дедюхіна, на якому стало відомо, що він написав заяву про звільнення за угодою сторін, тож посада начальника відділу керівника пресслужби вакантна.

Начальниця відділу кадрів повідомила, що станом на 5 вересня є змога оголосити конкурс. Тож комісія рекомендує оголосити і провести конкурс на посаду начальника відділу керівника пресслужби Полтавської міської ради.

Оголошення про конкурс планують розмістити сьогодні на сайті ПМР. Там вкажуть перелік необхідних документів і термін подачі — 30 днів. У конкурсі має право взяти участь кожен охочий, хто має відповідну освіту та відповідає перелікові вимог до посади.

«Я вдячна, що ми це зробили без шоу-програми, як любить суспільство, а з повагою. На час проходження конкурсу пресслужба буде з тимчасово виконуючим обовязки», — повідомила пані секретар міської ради.

Отож тимчасово очолювати пресслужбу буде Марина Сєрова.

Олександр Дедюхін у коментарі журналісту «Полтавської хвилі» сказав, що виконав свою обіцянку і написав заяву на звільнення ще вчора. За його словами, він ще не визначився, чи буде подавати свою кандидатуру на конкурс.

«Я ще думаю, рішення приймаю тільки я. З сьогоднішнього дня я залишаюся працювати у пресслужбі на посаді головного спеціаліста», — додав Дедюхін.

Нагадаємо, полтавський священик і депутат Олександр Дедюхін очолив пресслужбу ПМР 12 червня.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар