Держава профінансує відновлення зруйнованої Кременчуцької ТЕЦ

4 травня заступниця міністра розвитку громад Наталія Хоцянівська під час візиту Кременчука заявила, що держава підтримає фінансово відновлення Кременчуцької ТЕЦ.

poltavska-khvilia_xcwi/uAJZ5d_7g.jpeg
Кременчуцька ТЕЦ

Про це повідомляє міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За словами Хоцянівської, влада має забезпечити початок наступного опалюваного сезону. Для цього обіцяють вжити усіх заходів, аби місцеві не залишилися без тепла взимку.

«Органи виконавчої влади й органи місцевого самоврядування мають забезпечити стабільний початок опалювального сезону. Я запевняю, що так і буде. Буде вжито всі заходи, щоби люди були взимку з теплом. Держава фінансово підтримає відновлення таких критичних об'єктів інфраструктури», — сказала заступниця міністра.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький сказав, що 4 травня провели ряд зустрічей. Під час них окреслили напрямки співпраці щодо залучення коштів на ремонтні роботи та підготовку Кременчука до опалювального сезону 2022-2023.

Пригадаємо, що 24 квітня, на Великдень, у Кременчуці було чутно вибухи. Згодом стало відомо, що 9 російських ракет вдарили по інфраструктурі Кременчука. Унаслідок ракетного удару зруйнована Кременчуцька ТЕЦ та НПЗ. Унаслідок руйнування Кременчуцької ТЕЦ близько 180 тисяч жителів Кременчука залишилися без тепла та гарячої води.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар