Десятеро полтавських вогнеборців повернулися з Греції (відео)

16 серпня у Міжнародному аеропорту «Київ» приземлився спецрейс з Афін, яким повернулися додому українські вогнеборці, що брали участь у гасінні масштабних лісових пожеж на території Грецької Республіки.

До України повернувся зведений загін ДСНС у складі 100 чоловік, з яких десятеро — з Полтавщини. Зокрема, це вогнеборці з Полтавського та Кременчуцького районів, а також з Великої Багачки та Гадяча. Вогнеборців зустріли Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, Голова ДСНС Микола Чечоткін, родини. Рятувальників привітали із поверненням та подякували їм за роботу.

Нагадаємо, від початку робіт зведеним загоном ДСНС ліквідовано окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 кв. метрів, врятовано 2 населених пункти Спатарі та Метохи, зокрема 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець, поблизу м. Каматріадес врятовано житловий будинок 2 господарські будівлі, 13 вуликів, 23 гектари оливкового та інжирного саду.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар