Дівчина, яка наводила російські ракети на військові об'єкти Полтавщини, отримала довічне ув'язнення

22-річну зрадницю, яка коригувала російські удари по військових та критичних об'єктах Полтавської та Кіровоградської областей, засудили до довічного ув'язнення.

poltavska-khvilia_xcwi/iZ1mIQMSR.webp
Фото: СБУ

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Прокурори довели в суді, що засуджена за винагороду добровільно згодилася допомагати росіянам. Вона збирала та передавала інформацію про об’єкти військової та критичної інфраструктури Полтавщини та Кіровоградщини. Її затримали безпосередньо на місці злочину, коли вона фотографувала одне з місцевих підприємств оборонпрому.

poltavska-khvilia_xcwi/vDyOSQGSR.webp
Фото: СБУ

Дівчина розповіла правоохоронцям, що її завербували окупанти, коли вона перетинала український кордон. Вона співпрацювала з російськими спецслужбами та підписала згоду на конфіденційне співробітництво з ворогом.

Засуджена фотографувала місця дислокації українських військових, фіксувала на відео військові частини та техніку, а також оборонні підприємства, за що отримувала від 2 до 35 тисяч гривень.

Під час суду зловмисниця аргументувала свої дії так:

«…Впринцыпе, людей мне жалко, а вот предприятия и те объекты, на которые я наводила – нет!».

Напередодні вироку дівчина сказала, що хоче, аби її обміняли. На запитання прокурора вона відповіла, що в майбутньому планує воювати проти України на боці рф. Суд визнав її винною в державній зраді та засудив до довічного ув'язнення з конфіскацією майна.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар