Дивіться, як на Леваді будують новий спортмайданчик «Вулична арена» (відео)

Проєкт полтавця Павло Нагорного, який переміг у конкурсі «Бюджет участі», почали реалізовувати. Спортмайданчик будують біля школи № 37.

Близько місяць тому розпочалося будівництво нового спортивного мультифункціонального майданчика «Вулична арена». Вартість будівництва становить близько 3 млн грн. Завершити всі роботи планують до кінця 2021 року.

За словами першого заступника міського голови Валерія Пархоменка, наразі триває процес коригування проєкту:

«Попередньо проведені роботи з визначення меж. Далі ми підготували подушку, вмонтували покриття й почали будівництво майданчика. На початку цією каденції депутатський корпус проголосував за те, щоби виділити кошти на "Бюджет участі". У нас назбиралися проєкти не тільки цього року, а й попередніх років. Тому досить багато тих, які потрібно фінансувати й підтримати».

Проєкт «Вулична арена» зареєстрував Павло Нагорний на конкурсі «Бюджет участі» у 2017 році. Цей проєкт обрали переможцем восени 2017 року та мали б почати будівництво восени наступного року.

poltavska-khvilia_xcwi/Woz5WCDng.jpeg
Ескіз «Вуличної арени»

Спершу на будівництво планували витратити 1 млн грн. Однак у 2018 році стало відомо, що зазначених коштів на реалізацію проєкту не вистачить. Ще через рік реалізація здорожчала до 1,5 млн грн. Отож будівництво розпочали у 2021 році.

«Буде спортивна локація на весь мікрорайон. Було дофінансування від міської ради. "Вулична арена" буде розширена ще на 2 додаткових спортмайданчика: баскетбольний майданчик із розміткою під волейбол і теніс, майданчики під бадмінтон, поле для мініфутболу. Також будуть 2 столи для настільного тенісу, місця для велопаркування. Зараз є ідея, щоб майданчик був інклюзивний», — розповів автор проєкту Павло Нагорний.

За словами Нагорного, ідея «Вуличної арени» в тому, що спортмайданчик буде відкритий зранку до вечора. Також на території області до 2017 року не було схожих сучасних спортмайданчиків. Схожий проєкт реалізували в мікрорайоні Алмазний.

poltavska-khvilia_xcwi/-PmtZCvng.jpeg
Проєкт будівництва «Вуличної арени»

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар