Для створення концепції розвитку Полтави проводитимуть онлайн-опитування

До створення концепції інтегрованого розвитку Полтавської громади планують залучати жителів міста і старостинських округів.

poltavska-khvilia_xcwi/d7KJeNnSR.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

20 жовтня у Полтаві відбулося засідання робочої групи з формування концепції інтегрованого розвитку Полтавської міської територіальної громади.

Для розробки концепції планують провести онлайн-опитування для жителів громади, під час якого збиратимуть додаткову інформацію, а також живі зустрічі у Полтаві та старостинських округах у форматі громадських консультацій, до яких залучатимуть активних місцевих мешканців, старост, представників місцевого бізнесу.

poltavska-khvilia_xcwi/EMa3qNnIR.webp
Скриншот

Концепція інтегрованого розвитку території територіальної громади — це документ стратегічного планування, який розробляють на замовлення органу місцевого самврядування. Її створють, аби окреслити поточну соціально-економічну ситуацію в регіоні, визначити загальне бачення розвитку громади та налагодити взаємодію між різними сторонами, які зацікавлені в її розвитку.

Під час розробки концепції фахівці враховуватимуть культурну спадщину, розвиток технічної інфраструктури, туризму, економіки, освіти, культури, соціальної сфери та управління громади. Концепція включає в себе аналіз розвитку міста та його перспективи, план заходів реалізації її завдань. Для розробки концепції планують опитувати також місцевих мешканців та організувати громадські обговорення.

За словами Тетяни Бардіної, за допомогою ІРМ, планують провести більше зустрічей у старостинських округах.

poltavska-khvilia_xcwi/zN5r6HnIg.jpeg
Скриншот

Нагадаємо, в Полтаві почнуть опалювати лікарні та дитсадки.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар