Дмитро Лунін: «Проблем облаштувати укриття шкіл і садочків туалетами немає»

Начальник Полтавської ОВА наголосив на тому, що проблем провести тендер на облаштування укриттів у школах та садочках туалетами немає.

poltavska-khvilia_xcwi/EzqRQR7VR.jpeg
Фото ілюстративне

14 вересня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін провів онлайн-брифінг з журналістами. Мова зайшла про встановлення туалетів та санвузлів в укриттях навчальних закладів Полтавщини:

«Хочу сказати, що з 594 шкіл, які є в Полтавській області, на перше вересня були готові 235 шкіл. Всі інші школи або не мали укриття або були не готові. І ми знаємо, що у багатьох громадах іде процес підготовки, і на сьогодні кожного тижня ми отримуємо інформацію про те, що та чи інша школа підготувалася до приймання дітей. В усіх школах не було туалетів в укриттях і школи самі приймали рішення: або ставити біотуалети, які треба прибирати кожного разу, або ставити стаціонарні туалети, якщо дозволяють мережі».

За словами Луніна, у Полтавській громаді були готові приблизно 50-60% шкіл. Також пан Дмитро додав, що знає про плани Мамая закуповувати біотуалети, або встановлювати стаціонарні:

Я погоджуюся з тим, що якщо немає санвузлів або сховища непідготовані — то діти в таких школах мають навчатися дистанційно. Коли вони підготуються — вони можуть переходити, наприклад, на навчання очної або змішаної форми.

Також Лунін наголосив на тому, що проблеми з проведенням тендерів на закупівлю туалетів або на проведення ремонтів в укриттях шкіл Полтавщини немає:

«Тендери по пришвидшеній формі проводяться за 5-10 днів. Тому я не знаю на що посилаються керівники міст або громад, але хочу сказати, що в цьому зовсім немає питання. Дуже багато громад провели тендери на ремонт і включили туди й саме проведення ремонту, і туалети й все заразом. Можна провести коригування проєкту, внести туди туалети та доробити. Не треба спекулювати головам громад на цьому питанні».

Раніше ми писали про те, що у Полтаві пропонують створити новий музей визвольної боротьби.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар