Ексмер Полтави Олександр Мамай через суд планує поновитися на посаді

Ексмер Полтави Олександр Мамай через суд планує поновитися на посаді.

poltavska-khvilia_xcwi/H-uoSu-IR.jpeg
Олександр Мамай

Про це стало відомо з сайту судової влади України.

17 квітня до Полтавського окружного адмінсуду надійшов позов колишнього міського голови Олександра Мамая. Експосадовець позивається до Полтавської міської ради, щоб поновитися на посаді. Нині у справі призначено склад суду.

poltavska-khvilia_xcwi/_mjNIuaSg.png

Пригадаємо, що торік Олександра Мамая офіційно зняли з посади мера Полтави, адже його засудили на рік іспитового терміну. Водночас зазначимо, що у березні цього року звільнив Мамая від іспитового строку через закінчення терміну випробування.

На думку юриста Івана Сватенка, Мамай не може поновитися на посаді, адже закон передбачає, що засудженого за злочин звільняють з посади. Тому Мамай не може лише балотуватися на цю посаду.

«Такого поняття, що людина відбула покарання і повертається на попередню посаду, не існує. Щоб знову потрапити на посаду міського голови, він має знову пройти шлях обрання виборцями. Іншого способу призначення не існує. Я вважаю, що його було звільнено з посади цілком правомірно, то і підстав для поновлення немає», — прокоментував юрист.

Заступник міського голови з юридичних питань Віталій Нікіпелов прокоментував, що міська рада не отримувала позов. Він також вважає, що Мамай не може поновитися на посаді, але у разі чого міська рада готова судитися.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар