Експоліцейська з Лисичанська запустила бізнес на Полтавщині

Тетяна Панаіт шість років працювала в патрульній поліції, а тепер розвиває власний бізнес у селі Попівка Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/niSZQMjVg.jpeg

Про це повідомляє видання ШоТам.

Через вторгнення росіян Тетяна вдруге була змушена покинути дім. Жінка почала все з нуля на Полтавщині. Вона самостійно опанувала нове обладнання, навчилася просувати товар у соціальних мережах та вийшла на всеукраїнський маркетплейс.

«Перші місяці ми жили у родичів чоловіка. Щойно приїхали та розібрали речі – я почала шукати нову роботу. Доволі швидко натрапила на вакансію лаборантки в санітарно-гігієнічній лабораторії в містечку Карлівка, що на протилежному березі річки Орчик. Власне, сьогодні це і є моїм основним місцем роботи», — розповіла Тетяна.

Після переїзду у власний будинок жінці подарували швейну машинку, вона почала шити, а пізніше вирішила перетворити цю справу на бізнес.

«Так приміщення, яке раніше слугувало котельнею нашого будинку, перетворилося на мою першу майстерню. Такий собі домашній текстильний цех», — розповіла Тетяна.

ЖІнка створила сторінки у соцмережах. Клієнтів ставало все більше, але все одно недостатньо. Усе змінилося, коли вона підключилась до відомого маркетплейсу, замовлень стало дедалі більше.

«Я назавжди памʼятатиму той стан, коли залишаєш все і не маєш нічого на новому місці. Тому для внутрішньо переміщених людей роблю знижку 5%. Ще іноді звертаються військові, за ремонт їхньої форми кошти не беру. Хай це і невелика підтримка, та своїм треба допомагати усім можливим», — повідомляє підприємиця.

В майбутньому Тетяна планує відкрити в громаді текстильний цех – аби забезпечити роботою інших жінок.

Нагадаємо, у Полтаві відбудеться безкоштовний майстер-клас з карате.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар