Ферму під Полтавою, яку зруйнувала російська ракета, планують відбудувати

На Полтавщині хочуть відновити ферму, яку зруйнувала російська ракета. Господар ферми Костянтин Пархоменко з Терешківської громади розповів Суспільному, що внаслідок влучання боєприпасу загинув сторож, близько 30 овець та кіз, зруйновані дві будівлі й згоріла техніка.

poltavska-khvilia_xcwi/qAbnSzwng.jpeg
Фото — Суспільне

Ферму чоловік заснував близько семи років тому. До ракетного удару тут було близько 20 корів, коней та кіз. Після вибуху 35 кіз та овець загинули, пише Суспільне.

poltavska-khvilia_xcwi/wQe7Izw7g.jpeg
Фото — Суспільне
«Почув, що вдарила бомба. Жінка подумала, що у нас. Я не повірив. Передзвонили сусіди, кажуть, що вдарила бомба. Ось так я дізнався. Передзвонив хлопцям, які тут були. В одного руки трусяться, він не зміг з першого разу підняти телефон. За п’ятим чи за шостим разом я з ним здзвонився і він мені сказав, що Женю вбило, сарай горить», – говорить фермер Костянтин Пархоменко.

Спочатку чоловік хотів усе продати, але «Асоціація фермерів Полтавщини» переконала його не робити цього і обіцяла допомогти з відбудовою.

poltavska-khvilia_xcwi/6hd4IkQ7R.jpeg
Фото — Суспільне

Суму збитків від удару фермер поки не порахував. 18 квітня у громаді створили спеціальну комісію, яка має встановити суму збитків, після чого органи самоврядування проведуть процедуру оцінки, подачі, для компенсації з боку держави цих втрат.

Нагадаємо, 15 квітня вночі, під час повітряної тривоги, пролунав вибух у селі під Полтавою, було зруйновано господарчу інфраструктуру.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар