Головні волонтерські штаби Полтави отримали тонни гуманітарної допомоги

Цього тижня Полтавщина отримала велику партію гуманітарної допомоги від Польщі. Їжа, засоби гігієни, побутові речі. Частину обласна військова адміністрація направляє переселенцям – у громади. Решту отримали місцеві волонтерські штаби, які формують її та перенаправляють до сусідніх областей, військовим і так само переселенцям.

poltavska-khvilia_xcwi/FKMNxG_7g.jpeg
Фото – Полтавська ОВА

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Майже 12 тисяч одиниць медичних виробів уже передали громадському руху «Оборона Полтави». Бандажі, турнікети, еластичні бинти й багато іншого необхідного. З цього формуватимуть індивідуальні аптечки для бійців, це піде парамедикам для порятунку життів. Днями до штабу передадуть ще 53 тонни продуктів.

poltavska-khvilia_xcwi/jk-NbG_7g.jpeg
Фото – Полтавська ОВА

Близько 8 тонн гуманітарної допомоги передали волонтерам із благодійного фонду HelpGroup. Продукти, медичні препарати, матраци, розкладні ліжка, постільна білизна, ліки. А волонтери це розподілять на регіональні громади й сусідні області.

poltavska-khvilia_xcwi/OQeHbMlnR.jpeg
Фото – Полтавська ОВА

Майже 20 тонн продуктів обласна адміністрація передала Полтавському батальйону небайдужих. Це так само різні консерви, крупи, макарони та кава. Їх видаватимуть за запитами для військових і переселенців.

Цю допомогу Полтавська область отримала за запитом ОВА.

Нагадаємо, 2 травня безкоштовно отримати продуктовий набір зможуть переселенці в таких громадах: Великобагачанській, Оболонській, Омельницькій, Оржицькій та Ромоданівській.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар