Як отримати до 200 000 грн допомоги на відновлення житла

У застосунку Дія доступна нова послуга «єВідновлення», з якою можна отримати грошову допомогу на ремонт житла, яке постраждало через бойові дії.

poltavska-khvilia_xcwi/5Oj1o4UVg.jpeg

Про це повідомили на сайті Уряду.

Понад 373 000 повідомлень про пошкоджене та зруйноване майно українців з березня 2022 року надійшло на портал Дія. Тому Уряд розробив прозорий та ефективний план відбудови, щоб люди якомога швидше повернулися в домівки. Програма «єВідновлення» — один із її етапів.

Суму допомоги визначить комісія після підрахунку обсягів пошкоджень. Максимально на відновлення одного об’єкта — 200 000 гривень. Їх можна витрати на будівельні матеріали чи послуги підрядників.

У першу чергу фінансову допомогу за програмою отримають учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані українці, багатодітні сім’ї, опікуни та патронатні вихователі дітей-сиріт й люди з інвалідністю І та ІІ груп.

Щоб отримати допомогу:

  • Повідомте про пошкоджене майно у застосунку Дія. Якщо зробили це раніше, повторно не потрібно.
  • Відкрийте спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми. Зробити це можна в банківському застосунку, фізичному відділенні чи в процесі подання заяви в застосунку Дія.
  • Заповніть заяву на допомогу через застосунок Дія. Вкажіть пільгову категорію, контактні дані та рахунок для виплати, а також чи робили ремонт.

Дія автоматично сформує заяву. Перевірте її та відправте в обробку.

Якщо у житла є співвласники, вони мають погодитись на участь у програмі.

Після обробки заяви місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації. Після перевірки рішення внесуть у Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна.

Потім ви отримаєте підтвердження та кошти на картку. Їх потрібно використати протягом 12 місяців з дня отримання.

Відео:  https://youtu.be/fpzyN53rugw

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар