Як швидко починає діяти тестостерон енантат?

Тестостерон енантат являє собою досить популярну стероїдну речовину, яка входить до складу величезної кількості анаболічних препаратів. Він починає діяти не відразу після введення, і характеризується довгим періодом напіврозпаду. Час, необхідний для початку роботи речовини, залежить від різних факторів, таких як дозування, частота введення і певна індивідуальна реакція людського організму на складові препарату. У каталогах https://steroidshopua.com/substance/46/ сучасних магазинів величезна кількість препаратів на основі тестостерону енантату, і залишається вибирати відповідне дозування і склад дженерика.

Коли видно результати від тестостерону енантату

Багато пацієнтів помічають перші зміни вже через кілька тижнів після початку курсу тестостерону енантату. У цей період можуть проявлятися такі симптоми, як поліпшення настрою, збільшення енергії та сили, помітний приріст м'язів (за курс - до 7-8 кг). Ця симптоматика спостерігається не відразу після початку курсу, і в деяких пацієнтів зміни стану стають помітними через кілька тижнів. Ефект може проявлятися протягом кількох місяців. Однак це не означає, що активна речовина весь цей час не працює. Вона активує вироблення тестостерону порціями, протягом тривалого часу.

Потрібно враховувати, що це тривалий процес, і клітини м'язової тканини не швидко розмножуються, навіть за участі допінгу.

Помітити неозброєним поглядом результати можна через 4-5 місяців, і приблизно стільки ж речовина виводиться повністю з організму.

Фармакологічна дія речовини

Тестостерон енантат - синтетичний андрогенний стероїд, який є досить довго діючою формою чоловічого статевого гормону. Він використовується в медицині для лікування гіпогонадизму в чоловіків, оскільки викликає прояв виражених чоловічих ознак.

Речовина вводиться в організм внутрішньом'язово, і поступово вивільняється, в період декількох днів. Тривалість дії препарату - приблизно 2-3 тижні. Ця особливість дозволяє зменшити можливу частоту ін'єкцій і забезпечити більший комфорт. Зазвичай дозування для спортсменів - 250-1000 мг на тиждень. Для новачків краще буде починати з мінімальних доз.

Чи прискорить ефект збільшення дози?

Ні, і більше того, це може бути небезпечно для здоров'я. Тестостерон енантат при передозуванні може викликати побічні ефекти:

  • посилення вироблення сальних залоз і акне;
  • роздратованість і підвищена агресивність;
  • збільшення у чоловіка розмірів простати;
  • виражена гінекомастія.

Під час використання стероїду рекомендується проходити регулярні медичні обстеження і стежити за гормональним складом у крові.

Самолікування - неприпустимо!

Самолікування без медичних показань і рекомендацій лікаря може призвести до серйозних наслідків для здоров'я. Перш ніж приймати препарати на основі тестостерону, важливо обов'язково ознайомитися з інструкцією із застосування, пройти ретельне медичне обстеження і отримати рекомендації щодо безпечного дозування і тривалості курсу. Ми рекомендуємо не приймати тестостерон без медичних показань і консультації з лікарем.

poltavska-khvilia_xcwi/5JG6xAsVg.jpeg
Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар