Як у Полтаві збирають гуманітарну допомогу для Херсона (відео)

7 червня у ПД «Листопаді» відкрили гуманітарний центр, де збирають допомогу для жителів Херсонщини. Також до збору долучається місцевий бізнес Полтави.

У палаці дозвілля «Листопаді» фасують їжу, воду та корм для тварин. Полтавці можуть принести гуманітарну допомогу з 9-ї до 16-ї.

«Все по різних позиціях. Консерви, крупи, вода, дитяче харчування, цукор, сіль, засоби гігієни. Багато людей приносить».

Працівниця центру Тамара говорить, що наразі не відомо, коли відправлять вантаж. Це вирішуватиме керівництво, а поки співробітники сортують продукти харчування.

«Ось це все, що в нас є. Зараз починаємо пакувати за сортом».

До центру просять їжу не лише полтавці, а й переселенці. Харків'янка Віра говорить, що прийшла допомогти іншим, адже раніше допомагали її родині.

«Ми прийшли вперше. Те, що нам дали, ми ділимося. Нас п’ятеро людей. Ми можемо поділитися».

Полтавка Любов теж принесла продукти. Говорить, що раніше її родичам вдалося евакуюватися з Херсона під час окупації.

«У мене рідні були в Херсоні і слава богу виїхали на початку вторгнення. Вони змогли виїхати вже під час окупації, але для мене це все-одно болюча дуже тема. Багато знайомих залишилися. Ті, з якими в мене був зв’язок, то вони в Києві. Слава богу виїхали під час окупації».

Також у крамниці «Пивний пан» збирають корм для тварин. Сьогодні підприємці відправлять перший вантаж до Херсона.

Нагадаємо, що мешканців Пирятинської громади закликають допомогти жителям Херсонської області, які постраждали внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар