Як врятуватися від алергії у період цвітіння амброзії й не тільки

Навесні алергіки страждають через цвітіння дерев і квітів, на початку літа їм докучає пух тополі, наприкінці серпня — амброзія. Восени й взимку причин алергії теж може бути безліч: від пилу до шерсті тварин. Відтак люди з алергією змушені цілорічно думати як попіклуватися про своє здоров'я та які вживати препарати, щоб упоратися із симптомами. Одним із таких препаратів є “Лоратадин-Дарниця”.

poltavska-khvilia_xcwi/MVi7ViGIg.jpeg

Перед застосуванням лікарського засобу обов’язково проконсультуйтеся з сімейним лікарем та ознайомтеся з інструкцією. Завжди звертайте увагу на термін придатності препарату перед його вживанням.

Лоратадин-Дарниця радять використовувати для симптоматичного лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки, тобто алергічних висипів на шкірі. Згідно з інструкцією до використання препарату, він покликаний полегшити симптоми гіперчутливості до різноманітних антигенів, що й викликають алергічні реакції.

Цей препарат можна придбати без рецепта. Його можна вживати дітям від двох років, водіям за кермом та діабетикам. Крім цього, за даними досліджень, препарат не має седативного ефекту і не викликає сонливості. Отже, його можна приймати незалежно від часу доби.

Водночас потрібно звернути увагу, що лікарський засіб протипоказаний вагітним і мамам під час грудного вигодовування. З обережністю його слід застосовувати пацієнтам із тяжкою формою порушення функції печінки.

poltavska-khvilia_xcwi/_P1i4iGSg.jpeg

Вартість упаковки (10 таблеток) коливається в межах 30 гривень. Лоратадин приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води у період загострення алергії в середньому протягом 10-15 днів.

Дорослим і дітям старше 12 років рекомендують по одній таблетці один раз на день, оскільки ефект від препарату зберігається понад 24 години. Пити таблетки краще в один і той самий час, аби створити режим прийому препарату. Зазвичай починає діяти протягом години-трьох після прийому. Не приймайте більш ніж рекомендовану дозу. Якщо ви забули прийняти дозу, пропустіть її та приймайте ліки за звичайним графіком.

Лоратадин не взаємодіє з алкоголем, однак усе ж під час вживання цього препарату не рекомендують пити алкогольні напої. Як сказано в інструкції, це може посилити деякі побічні ефекти препарату, наприклад, сонливість або запаморочення. Відтак перед прийомом препарату рекомендовано проконсультуватися з лікарем.


poltavska-khvilia_xcwi/1EFRViMSR.jpeg
Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар