Які заходи готують у Полтаві до Дня Незалежності

24 серпня країна відзначає День Незалежності. У Полтаві масових святкувань не передбачають, проте на 23-24 серпня запланували низку розважальних заходів у кіно та музиці.

Концерт Полтавського симфонічного оркестру

poltavska-khvilia_xcwi/uRhfg5RIg.webp
Фото: Новини Полтавщини

Відзначати День Незалежності полтавцям пропонують почати вже 23 серпня, тож артисти о 18:00 на Площі Оркестру по вулиці Європейській, 49 зіграють тематичний концерт. Головним диригентом буде народний артист України Віталій Скакун.

Вхід вільний.

Концерт на Білій альтанці до Дня прапора та Дня Незалежності

А о 20:00 у День Прапора на альтанці за Соборним майданом разом почнеться концерт Камерного оркестру імені Д. Ахшарумова. Окрасою вечора також стануть виступи Лариси Борисенко та заслуженої артистки України Олени Шевченко.

Вхід вільний.

«День Незалежності» у кінотеатрі «Wizoria-Колос»

poltavska-khvilia_xcwi/QsWtqKgIg.webp

У центрі фільму Володимира Тихого один День Незалежності очима «пляжних» патрульних, операторки ракетного комплексу, водовоза, мінометника, штурмовика ЗСУ, 14-річної прибиральниці пабу, художниці та народного депутата.

Квитки на 24 серпня за посиланням.

Прем'єра фільму «Довбуш»

Фільм покажуть у трьох головних кінотеатрах міста: «Wizoria-Колос», ТРЦ «Конкорд» та «Multiplex Екватор».

Події фільму відбуваються в Карпатах на початку 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса, а шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша.

Гала-концерт «Незламні. Частина четверта»

30 липня в Полтавській обласній філармонії відбувся музичний кастинг до проєкту «Незламність. Частина 4», натхненницею якого є режисерка, заслужена працівниця культури України Лариса Семеняга. Відбирали артистів для участі у гала-концерті 24 серпня о 17:00.

Тож виступатимуть наступні концертні номери:

  • ансамбль «Посиденьки»
  • Ковтун Єлизавета
  • фольклористичний гурт «Родовичі»
  • Вербицька Ірина
  • Лимар Світлана
  • Харченко Дар’я
  • гурт «Незламні» керівник Головко Ілона
  • Сєрова Софія
  • аматорський гурт «Родина».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар