Ярмарок, концерти та тисячі глядачів: чим запам’ятався цьогорічний фестиваль «Решетилівська весна» (відео)

Цьогоріч фестиваль відбувся в серпні. Спершу захід планували провести в травні, але «Решетилівську весну» перенесли через карантин.

23 серпня відбувся черговий відкритий регіональний мистецький фестиваль «Решетилівська весна 2021: the lito». Захід відкрили об 11 годині з виступу голови Решетилівської міськради Оксани Дядюнової, голови Полтавської облради Олександра Біленького та народного депутата Олега Кулініча.

Цьогоріч на фестивалі працювало кілька локацій, зокрема виставка-продаж робіт декоративно-прикладного мистецтва, інсталяція музею просто неба «Козацький хутір» та майстер-клас із приготування шпундри.

За словами голови Полтавської облради Олександра Біленького, дату проведення фестивалю переносили у зв’язку з карантином:

«Карантинні обмеження не дозволили Полтавщині провести жодного подібного заходу. Після того, як була оголошена “зелена зона” в Полтавській області, ми змогли планувати. Дата була визначена на 23 серпня. До цього провели фестиваль обласного рівня “Гелон фест” в організації якого брала участь Полтавська обласна рада. Тому зараз літо, але святкуємо весну. Найголовніше, що люди прийшли із посмішками, вони скучили за такими фестивалями».

Детальніше про виступ гуртів на цьогорічному фестивалі дивіться у відео.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар