«Кабінки для голосування» замість туалетів: у Полтавській школі відремонтували скандальну вбиральню

У Полтавській початковій школі № 44 встановили дерев’яні перегородки та двері в дитячій вбиральні. Раніше в закладі замість дверей використовували тканину.

10 вересня депутатка Полтавської міськради Катерина Бабіч перевірила дитячу вбиральню в початковій школі № 44. Туалет був схожий на «кабінку для голосування», адже замість дверей адміністрація повісила тканину.

За словами директорки початкової школи № 44 Тетяни Ландар, на туалет для першокласників поскаржилися батьки. Нові перегородки з дерев’яними дверми встановили самотужки. Також планують встановити нові перегородки у вбиральні для 4-класників.

«Перегородки зробили зі списаного матеріалу, ніяких грошей не використовували», — сказала директорка.

17 вересня, на депутатській комісії вирішили до 26 вересня підготувати перелік усіх шкіл міста, де необхідно зробити капремонт у дитячих санвузлах.

«Навіть у тих вбиральнях, які потребують капітальних робіт, будуть встановлені тимчасові перегородки і дверцята. У будь-якому випадку, діти не мають страждати від тих чи інших обставин і мати повну приватність у вбиральнях», — розповіла депутатка міськради Катерина Бабіч.

Нагадаємо, що петицію щодо встановлення перегородок та дверцях у шкільних туалетах опублікували у 2020 році. Наступного року, протягом літа, Управління капітального будівництва замовило поточний ремонт вбиралень у 19 школах міста. Загалом на ремонт витратили 9,3 млн грн. Хоча й досі залишаються школи, у яких необхідно провести капітальний ремонт туалетів.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар