Хоронити у Полтаві стало ще дорожче

Нині вартість підготовки могили під поховання становить близько 2 тис. грн. І це без врахування інших витрат: домовини, ритуальної атрибутики, автівок, панахид та поминального обіду.

5 листопада наглядач за кладовищем Руслан Афанасьєв розповів, що на міському цвинтарі почав діяти «зимовий тариф» на поховання людини. Вартість копання могили становить близько 2 тис. грн. Місце під поховання надають безплатно, але за бронювання другого місця потрібно сплатити близько 400 грн.

«Мало робочої сили, мало техніки. Залізні стели та пам’ятники вивозять на металобрухт. Нещодавно піймали чоловіка на гарячому, написали заяву до поліції. Велика проблема зі сміттям», — розповів Афанасьєв.

Додамо, що на кладовищі стрімко зменшується кількість місць під поховання. Це пов’язано із високою смертністю людей під час пандемії коронавірусу. Наразі КП «Спецкомбінат ПРО» обслуговує близько 20 кладовищ міста та близько 90 цвинтарів, які розміщені на території старостинських округів.

Нагадаємо, що у липні правоохоронці викрили на хабарі екскерівника КП «Спецкомбінат ПРО» Дениса Діхтярьова та працівника підприємства. Обидва вимагали від полтавця 18 тис. грн за бронювання місця на кладовищі, яке за законом має надаватись безоплатно.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар