Книга полтавця Сергія Осоки виграла престижну літературну премію

Полтавець Сергій Оока отримав одну із престижних літературних премій України –Премію Львова. Її вручали 14 грудня у Львові.

poltavska-khvilia_xcwi/1HinRRong.jpeg
Фото: з особистого архіва Сергія Осоки

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Цьогоріч головну статуетку та премію 150 тисяч гривень отримав полтавець Сергій Осока за збірку «Три лини для Марії» (Видавництво Старого Лева).

«Я дуже приємно вражений, я вражений. Дуже вдячний всім. Мені страшенно приємно отримати таку престижну нагороду», – зазначив Сергій Осока.

Премія Львова – це найбільша літературна премія, яка присуджується міською владою в Україні. Розмір основної грошової нагороди становить 150 тисяч гривень.

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, у рамках премії вручили спецвідзнаку в розмірі 50 тисяч гривень. Її присудили Ірині Шуваловій за збірку «Каміньсадліс» (Видавництво Старого Лева).

poltavska-khvilia_xcwi/Be6gRRo7g.jpeg
Фото: пресслужба Львівської міськради

У 2021 році у конкурсі брало участь участі 104 видання. Журі Премії Львова – міста літератури ЮНЕСКО у складі Ірини Старовойт, Олександра Бороня, Софії Філоненко, Данила Ільницького та Остапа Сливинського з 30 претендентів довгого списку обрало 12 номінантів.

Нагадаємо, що книга полтавця Сергія Осоки потрапила у п'ятірку кращих в Україні

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар