Кругле число: Міноборони повідомляє про понад 10 тисяч вбитих окупантів

На дев’яту добу оборонної війни України проти росії, ворог має вже понад 10 тисяч убитих солдат і офіцерів. Крім того вже є перший ліквідований ворожий генерал.

Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков. З його слів, українська армія зупинила просування ворога на більшості напрямків, а на деяких перейшла в контрнаступ.

«За підсумками 8 діб втрати російської армії перевищили 10 тис. вбитими та пораненими й полоненими. Підтверджено знищення мінімум одного російського генерала. Російське суспільство починає відчувати та усвідомлювати ці втрати.

Знищену російську бронетехніку вже доводиться вимірювати не одиницями, а батальйонами та бригадами.

До Збройних Сил у якості трофеїв поступило чи не більше танків та бронемашин, ніж останні 8 років надходило від українського ОПК», - зазначив міністр.

Як повідомив голова РНБО Олексій Данілов, майже 95% всіх ворожих сил, раніше сконцентрованих біля українського кордону, вже перебувають в Україні та знищуються нашими Збройними силами. «Жорнова ЗСУ, ТРО та інших силових підрозділів щодо перемелювання різноманітних «Z», «V», «A» та іншого російського окупаційного матеріалу працюють ефективно і вправно».

poltavska-khvilia_xcwi/9N7unpYng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/5gcXntYnR.jpeg

Водночас Запорізька АЕС, яку вчора прямою наводкою обстріляв ворог, наразі перебуває під контролем окупантів. Президент України сьогодні звернувся до світової спільноти із закликом негайно втрутитися в ситуацію, аби не допустити ядервної катастрофи світового масштабу.

Нагадаємо, що сьогодні повідомили про захоплену ще частину бойової техніки окупантів на межі Полтавської та Сумської областей.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар