Лісівники облаштували зони відпочинку біля Полтави

Цьогоріч загальна площа лісових пожеж сягнула близько десяти гектарів, що перевищує показники минулого року. Щоб запобігти цьому, лісівники створюють безкоштовні зони відпочинку біля Полтави

poltavska-khvilia_xcwi/XZvrHlfSg.jpeg
Фото: Полтавська Хвиля

Про це 30 квітня розповів на брифінгу директор Слобожанського лісового офісу ДП «Ліси України» Іван Гришко. За його словами, загоряння трапляються зокрема через необережність відвідувачів, які залишають недопалки або багаття.

Як альтернативу, лісівники почали створювати безкоштовні зони відпочинку по всій країні. Наразі за містом є чотири такі локації, із мангальними зонами, дитячими майданчиками, альтанками, вбиральнями та водою. Їх можна знайти уздовж траси Київ-Харків.

«Хочу звернутися до наших мешканців, будь ласка, відпочивайте на облаштованих місцях відпочинку. Взагалі, крім цих рекреаційних пунктів, про які я сказав, у нас на території Полтавщини створено близько 50 місць відпочинку. Які безкоштовно люди відвідують, на яких можна зупинятися, на яких можна проводити час»,додав Іван Гришко.
poltavska-khvilia_xcwi/xgvGDlfSR.jpeg

Також для контролю ситуації у лісах Полтавщини встановили 26 камер спостереження, щоб виявляти пожежі завчасно. Усі пристрої зведені на один спостережний пункт, його працівники визначають локацію і допомагають вчасно реагувати на загоряння та ліквідувати його.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар