Литовський волонтер створив для молоді Полтавщини «школу дронів»

Волонтер із Литви Анатоліус Лен у рамках проєкту від благодійного фонду «Вікторія навчає молодь на Полтавщині керувати дронами.

poltavska-khvilia_xcwi/v9M_mqb4R.jpeg

Про це пише Суспільне.

43-річний Анатоліус Лен із Литви приїхав в Україну, аби займатися волонтерством. Терешківська громада – друга, де влаштовують такі уроки. Такі заняття у школах регіону влаштовують безплатно в рамках проєкту «Школа дронів для молоді». Спочатку лекційна частина, а далі – вправи на програмі-симуляторі та запуск дронів у реальності.

«Я народився тут, в Україні, але все життя у Вільнюсі жив. Коли Майдан почався, мені щось заграло в серці, душі. Я сидів ночами, дивився, що робиться у Києві. Надумав вивчати українську мову. 2014-го, 2015-го я приїжджав в Україну теж. 2015-го був на фронті у Донецькій області, біля аеродрому донецького. І зараз теж приїхав, але вже на довший час», — каже волонтер із Литви Анатоліус Лен.
poltavska-khvilia_xcwi/ex-_mqx4R.jpeg
«Я хотів би спробувати на практиці саме політати, в окулярах, на вулиці або в приміщеннях. Щось таке цікаве. Сподобалася конструкція дронів, особливо FVP, це мені більше до душі з тих дронів, які були представлені», — говорить учасник проєкту Антон Ладур.

За словами директорки фонду Вікторії Гончар, проєкт стартував у лютому, а перші зустрічі з молоддю влаштували у селищі Скороходове.

poltavska-khvilia_xcwi/Be9_i3b4R.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар