Майже 250 тисяч переселенців не отримали фінансову допомогу від держави: у чому причина

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій визнали, що не всі українці зі статусом внутрішньо переміщеної особи отримали обіцяні Кабінетом міністрів виплати. Причиною затримки може бути те, що застосунок державних послуг «Дія» не передав дані органам соціального захисту.

poltavska-khvilia_xcwi/tp0B4jRVR.jpeg

Про це сказала очільниця відомства Ірина Верещук в ефірі національного телемарафону в неділю, 24 липня, передає Обозреватель. За її словами, міністерство нині намагається розв'язати цю проблему.

Про невиплату допомоги повідомили самі українці, які масово телефонували на гарячу лінію 15-48.

Верещук зазначила, що причини можуть бути дві. Перша – люди оформлювали статус ВПО через «Дію», а застосунок не передав дані органам соцзахисту.

«Є десятки тисяч людей, які зараз скаржаться саме на те, що "Дія" не передала такі дані», – сказала віцепрем’єр-міністерка.

Ще одна проблема може полягати у тому, що переселенці неправильно оформили документи.

«Люди думали, що все гаразд, і чекають. Їх на місці про це не повідомили. І ось уже кілька місяців люди нічого не отримали, то вони можуть зателефонувати до нас і ми маємо команду людей, яка персонально займеться кожною такою справою», – додала вона.

За словами Верещук, МінТОТ централізувало такі виплати і поступово переселенці одержать усі кошти. Усього лишилося без допомоги майже 250 тисяч українців. 90 тисяч уже отримали виплати.

Нагадаємо, знайшов чужу картку та пішов шопитись: на Полтавщині засудили чоловіка.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар