Меморіальні конструкції на Каштановій алеї у Полтаві встановлять уже навесні

До 20 грудня мають виготовити перші десять конструкцій, на яких розмістять інформацію про полеглих захисників із Полтави.

poltavska-khvilia_xcwi/vy5tFBDSg.jpeg
Фото: Полтавська міська рада

Про це стало відомо із засідання робочої групи проєкту «Полтава пам’ятає Героїв».

За словами директорки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міськради Олени Ромас, станом на сьогодні виконком вже прийняв тип та макет конструкцій, які встановлять на Каштановій алеї. Вона зазначила, до 20 грудня мають виготовити перші десять інформаційних щитів, на яких розмістять відомості про 20 захисників із Полтави.

Також жінка зазначила, що цього року конструкції вже не встановлюватимуть, оскільки погодні умови не дають змоги це зробити. Тож це мають зробити наступного року навесні.

За словами Олени Ромас, таким чином врахували і побажання батьків військових, які попрохали не встановлювати конструкції невеликими частинами, а встановити вже всі інформаційні щити, аби це було велике відкриття конструкцій. Макети інформаційних щитів узгоджуватимуть з рідними полеглих воїнів.


Інформаційні щити встановлюють у рамках проєкту зі вшанування та збереження пам'яті про героїзм наших військових «Полтава пам'ятає героїв». Конструкції будуть з якісного матеріалу, який не псуватиметься під впливом сонця, дощу чи морозів.

Нагадаємо, у Чутівській громаді відкрили Алею пам'яті полеглих воїнів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар