Міська рада залишила 109-ий мікрорайон Полтави без тепла

У Полтаві завершилася сесія у міській раді, так толком і не розпочавшись. Причина – міський голова Олександр Мамай не захотів виносити на голосування кілька питань, які винесли на обговорення депутати.

На цій сесії одні із головних питань стосувалися опалення 109-ого мікрорайону та котельні в Супрунівці. Депутати запропонували проекти рішення по 109-ому мікрорайону. Також наполягали на виключенні з проекту рішення інші видатки та поставити на голосування проєкти рішення інших депутатів. Проте Олександр Мамай проігнорував це.

У результаті під час ухвалення порядку денного, депутати партій «Рідне місто», «Слуга народу», «ЄС» та «Свобода» не проголосували за це.

Секретар міського голови Андрій Карпов запропонував облишити сварки та винести на порядок денний лише питання №25, №32, №38, №39:

  • «Про надання згоди про передачу майна» – передачу котельні у Супрунівці на баланс «Полтаватеплоенерго»;
  • «Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади» – виділення 16 млн грн ТОВ «Полтаватепло» для початку опалювання у 109 мікрорайоні;
  • «Про питання реалізації права учасника ТОВ Полтаватепло» – про визнання співзасновником підприємства заступника міського голови Євгена Рички;
  • «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» – перерозподіл коштів на «Полтаватепло», комунальні підприємства та проєкт реставрації хати-музею Патріарха Мстислава».

Але, так і не досягнувши кворуму, Олександр Мамай запропонував приймати рішення 25 депутатами, які проголосували за початок сесії. Проте це рішення незаконне.

Як результат, Полтавська міська рада завершила сесію ще на етапі затвердження порядку денного

Нагадаємо, що через те, що мер не виносив на голосування питання, озвучені депутатами – у міськраду викликали поліцію.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар