Міськрада виділила «Полтававодоканалу» 10 млн грн на ремонт аварійного колектора

Депутати Полтавської міськради погодили надання коштів на ремонт аварійного колектора головної каналізаційної станції.

poltavska-khvilia_xcwi/HcwPrCYIR.jpeg
Фото «Полтавської хвилі»

Про це стало відомо з сесії Полтавської міської ради 15 травня.

Згідно з проєктом рішення, міськрада надасть водоканалу 10 млн грн на ліквідацію аварії, пов'язаної з руйнуванням частини напірного колектора головної каналізаційної станції. Інформацію про виділення коштів на ремонт трубопроводу журналістам «Полтавської хвилі» також вчора підтвердили голови фракцій у Полтаві «За майбутнє» Євген Дикань, «Слуга народу» Антон Ярмолюк та «Рідне місто» Олександр Удовіченко.

Пригадаємо, що прорив на колекторі у Полтаві стався 6 травня. Внаслідок цього того ж дня для громади ввели графік водопостачання.

Пізніше, 10 травня, «Полтававодоканал» оголосив тендер на ремонт аварійної ділянки колектора по вулиці Київське шосе в районі насосної станції перекачування стічних вод на Супрунівську очисну станцію. Ремонтні роботи оцінили в 15 млн 108 тис. грн. Частину коштів надасть міська рада.

За словами директора водоканалу Олега Мізіка, роботи на колекторі вже розпочалися. Однак він додав, що 10 млн грн на ремонт — не вистачить, а міжнародні партнери коштів не планують надавати.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар