Мрії здійснюються: семирічному фанату патрульної поліції вручили шеврон від «Маршала»

Мрії здійснюються, коли знаєш до чого прагнеш. У Цьому переконався семирічний Тимур, який нині мешкає на Оржиччині. Разом із мамою він переїхав сюди з Броварів до бабусі. Але хлопчик уже добре розуміє, що відбувається в країні, хто напав на його землю та ким прагне стати в майбутньому.

poltavska-khvilia_xcwi/rE-3Cly7R.jpeg

Днями Тимур записав відео на підтримку України у війні з росією й попросив маму надіслати його своєму кумиру, головному патрульному поліціянту України Євгену Жукову (позивний «Маршал»).

Мама каже, на відповідь не розраховували — розуміла, що і роботи багато,і, листів у соцмережах адресат отримує тисячі. Тож, пояснила синові, що відповідь, можливо, доведеться чекати довго, аби той не переймався. Але Євген Жуков повідомлення побачив. І не лишився байдужим до слів маленького патріота — відправив до нього в гості своїх «козаків».

Патрульними Полтави Маршал передав хлопчику свій шеврон. Аби здійснити дитячу мрію, полтавські поліціянти покатали Тимура на патрульній машині, дозволили сфотографуватись з автоматом і також подарували йому шеврони патрульної поліції та спецпідрозділу ТОР.

poltavska-khvilia_xcwi/khUmRXs7R.jpeg

Тимур натомість попрохав передати своєму кумиру малюнок, на якому зобразив Перемогу України над окупантами та подякував воїнам, які захищають Україну.

Мама хлопчика розповіла, що нині більшість ігор Тимура, на жаль, про війну. Щовечора він вибудовує колону танків і просить маму й бабусю разом із ним «воювати проти москалів». Кожна така «битва» закінчується перемогою українського війська і вигуками «Гори, русня»... під ці крики малого, мама з бабусею підігрують Тимурові, запалюючи навколо «ворожих танків» запальнички.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар