На антивакцинаторські протести в Києві поїхало два автобуси полтавців

Під ВРУ та в урядовому кварталі сьогодні люди з усієї країни протестують проти обов'язкової вакцинації. Мовляв, примусове щеплення порушують їхні права та свободи. Поїхали туди й кілька автобусів з полтавцями. Прикметно, що правоохоронці намагались не пустити мітингарів до столиці. Але зрештою організованою колоною вони в'їхали у місто.

Міністр охорони здоров'я Руслан Ляшко назвав такі акції протесту насмішкою над всіма медиками та родинами, чиї рідні померли внаслідок ускладнень від COVID-19.

Руслан Ляшко: Фейкові сертифікати в реанімації не працюють

Мітингарі тим часом вимагають скасувати карантин та обмеження для невакцинованих людей. Варто зауважити, що рівень захворюваності тим часом зростає. Це добре видно в динаміці за тиждень.

poltavska-khvilia_xcwi/_C7GpYFng.jpeg
Протестувальники наголошують на дотриманні своїх свобод, але уникають говорити про свободи тих, кого наражають на небезпеку (Фото: VPoltave)

Як повідомляють медики, більшість госпіталізованих та «важких» ковідних хворих — не мають щеплення. Разом зі збільшенням кількості хворих — зростає і статистика смертності.

poltavska-khvilia_xcwi/wseftLK7R.jpeg
Ілюстрація має виключно саркастичний характер і демонструє ставлення редакції "Полтавської хвилі" до аргументів антивакцинаторів щодо обмеження їхніх прав і свобод
Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • ВП
    Вакцинована Полтавка
    3 лист.
    Редакціє, картинка - агінь! А от тема з полтавцями - учасниками мітингу ащітаю нерозкрита. Дайте фотки, або імена - нехай би вголос заявили про свою позицію. І за три місяці всі як один прозвітували, що міцно її тримають
    Відповісти