На авіапоказі у Великобританії вшанують пам'ять пілота Олександра Оксанченка

Організатори міжнародного авіаційного показу бойової авіатехніки RIAT вшанують пам'ять Героя України, полковника Олександра Оксанченка.

poltavska-khvilia_xcwi/oEwDKVg4g.jpeg

Про це 15 липня повідомляє генеральний штаб ЗСУ.

На міжнародному авіаційному показі бойової авіаційної техніки, який проведуть на британській авіабазі, вшанують пам'ять Героя України Олександра Оксанченка. Полковник та пілот віддав життя 25 лютого в боях за Київ.

poltavska-khvilia_xcwi/THBDF4g4R.jpeg

Оксанченко виступав на The Royal International Air Tattoo на винищувачі СУ-27 та здобув перемогу в номінації «Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО».

Пілот мав понад дві тисячі льотних годин, тріумфальні польоти на авіашоу – SIAF, The Royal International Air Tattoo, International Airshow-2017, Czech International Air Fest.

«Олександр Оксанченко став учителем для багатьох українських пілотів… Встиг виховати достойну зміну. Один із його учнів підполковник Юрій Б. під час інтерв’ю розповідав, що таких людей – одиниці. Він сподівався, що вчитель ще довго суворо контролюватиме й оцінюватиме всі мої маневри в небі», — йдеться на сторінці генштабу.

Нагадаємо, що у Полтаві пропонують перейменувати вулицю на честь Олександра Оксанченка.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар